O nas

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem które od 2010 roku działa na lokalnym rynku, stopniowo zwiększając swój zasięg. Pierwotnie współpracowaliśmy głównie z lokalnymi klubami, szkołami i innymi instytucjami. Od samego początku zaangażowaliśmy się w okoliczne imprezy sportowe, a także sami je zainicjowaliśmy. Imprezą z której jesteśmy najbardziej dumni to cykl zimowych halowych lig piłkarskich z serii AGGliga, które odbywały się w Żurominie, Lidzbarku, Rypinie, Rybnie, Nidzicy, Ciechanowie, Szreńsku. Kolejnym krokiem w rozwoju były sklepy stacjonarne, oprócz Żuromina jesteśmy także w Działdowie a od marca 2018 w Ciechanowie. Nasze sklepy są to liczące 100-150 m2 lokale zlokalizowane w centrach handlowych. 

W kwietniu 2017 roku byliśmy partnerem największych w Europie targów piłkarskich odbywających się na Stadionie Narodowym w Warszawie, dzięki czemu zaczęliśmy współpracę z klubami i szkółkami piłkarskimi z całej Polski. Od samego początku AGGsport nawiązało współpracę z młodym wówczas wychowankiem Wkry Żuromin, Łukaszem Teodorczykiem, który wspinając się po kolejnych szczeblach kariery doszedł, aż do gry w drużynie pierwszej reprezentacji Polski. Do dnia dzisiejszego Łukasz wspiera nasze inicjatywy unikalnymi gadżetami, a czasami swoją obecnością.      

Obecnie jesteśmy jednym największych dystrybutorów polskiej marki 4F w północnej Polsce oraz największym polskim importerem, renomowanej hiszpańskiej marki JOMA, w której odzież ubrana jest m.in. Olimpijskie Reprezentacje Hiszpanii i Portugalii oraz reprezentacje piłkarskie i kluby z najlepszych europejskich lig. W chwili obecnej naszym priorytetem jest współpraca z najbardziej renomowanymi Klubami w regionie oraz uruchomienie sklepu internetowego pod adresem www.AGGsport.pl, do którego odwiedzin zapraszamy.

 

WSPÓŁPRACA Z KLUBAMI I SZKOŁAMI

Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola oraz kluby sportowe. Nasza firma oferuje wyposażenie dla sal szkolnych i gimnastycznych, siłowni oraz innych miejsc związanych z aktywnością sportową. Ponadto pełne zaopatrzenie dla klubów sportowych w odzież, obuwie oraz akcesoria treningowe. AGGSport otwiera się również na współpracę przy organizowanych przez szkoły lub kluby zawodach czy turniejach sportowych. Dowiedz się więcej »